Про нас

Про нас

Компанія ErgoLife працює на ринку України з 1998 року. Основний напрямок діяльності - продаж ергономічних меблів та аксесуарів для дому та офісу, а також консультація щодо створення індивідуального ергономічного робочого місця.

У Києві, у Львові та  в Одесі  знаходяться найкращі в Україні колекції ергономічних меблів та аксесуарів. Тут ви зможете спробувати попрацювати на різних варіантах ергономічних робочих місць: зі звичайним кріслом, зі стільцем-сідлом Salli, на "стрибаючем стільці" Swopper, стоячи на дошці для активного стояння або на килимку, використовуючи різні види підлокітників та столів.

Нам є чим Вас здивувати!

Компанія Ergolife - найбільший імпортер ергономічних товарів в Україні. Ми представляємо такі компанії:

1. ConSet (Данія). Розробка та виробництво столів з регульованою висотою для роботи стоячи-сидячи. Всі столи компанії мають електричне регулювання по висоті.

2. SALLI (Фінляндія) Ергономічні стільці для правильної посадки. Стілець-сідло Salli – це не тільки правильний стілець для здорового хребта, але ще й тренажер для спини, що зміцнює м'язи без фізичних вправ. Унікальний запатентований стілець із сидінням із двох половинок.

3. Ergorest (Фінляндія) Ергономічні підлокітники. Ідеальне рішення для тих, хто багато часу проводить за комп'ютером або тих, у кого тонка копітка робота (ювеліри, стоматологи, годинникарі та ін.)

4. Steppie (Данія) Балансувальна дошка для людей, які багато часу проводять стоячи. Покращує циркуляцію рідин у нижніх кінцівках, допомагає зміцненню м'язів та сухожиль, сприяє спалюванню зайвих калорій.

5. VenSet (Данія) Ліфти для телевізорів, вбудованих у меблі. Підйомні системи для барів, меблів, кухонної техніки. TV ліфти.

6. SUSPA (Німеччіна) Газові пружини. Амортизатори. Газові штоки. Газові пружини, що блокуються. Газліфти. Для меблів та промисловості. Механізми для меблів. Механізм шафи ліжка. Механізм ліжка. Найстабільніши столи з регулюванням висоти.

7. Gymba (Фінляндія). Дошки для активного стояння Gymba. Найкращій вибір для створення активного рабочого місця

8. HUMANTOOL (Финляндия) Динамичное сиденье Humantool - накладка на стул, которая способствует активному способу сидения. Поддержка спины Humantool помогает свести к минимуму напряжение в спине, плечах и шее, поддерживает спину в анатомически правильном, вертикальном положении.

9. Pencliс (Швеция)  Это шведская компания, сочетающая в своей продукции новейшие технологии с элегантным скандинавским дизайном. Производят эргономичные мышки, клавиатуры, тачпады и numpads.

10. GT Chair (США) Эргономичные кресла с управлением на подлокотниках, которые максимально розгружают позвоночник и мышцы, исключают возможность появления дискомфорта и усталости.

11. AOKE (Китай) Столы с регулировкой по высоте для работы сидя и стоя. Есть модели с электрической и механической регулировкой по высоте.

12. KINESIS (США) Лидер на рынке компьютерных эргономичных товаров, Kinesis разрабатывает и собирает эргономичные клавиатуры класса премиум более 25 лет.

13. Ledetech (Китай) Держатели для смартфонов и планшетов. Различные механизмы крепления позволят использовать держатель не только на рабочем столе, но и в автомобиле, на диване, в спальне и крепить его к различным поверхностям.

14. DESQ (Нидерланды) Эргономичные подставки под ноги, подставки для мониторов, планшетов. Подставка для ног обеспечивает устойчивое положение ступней на полу. При ее использовании кровообращение улучшается и Вы меньше устаете. Подставка под монитор или ноутбук помогает поднять экран на уровень глаз пользователя, создавая комфортные, не вредящие здоровью, условия труда. 

15. Swiftpoint (Новая Зеландия) Компания разрабатывает и собирает мышки для геймеров и проффесиональных пользователей. Swiftpoint Z, Swiftpoint GT - мышки, что получили награды CES, как лучшие инновации. Кроме того, Swiftpoint Z - первая в мире мышка с гироскопом и акселерометром.

16. FreeZone (Тайвань) Компания занимаеться разработкой систем хранения для рабочего места, гардероба, кухни, гаража. Tакже, производит ящики для хранения инструмента. 

17. OfficePlus (Германия) Производство столов с электрической и пневматической регулировкой по высоте. Немецкая сборка, устойчивая конструкция. 

Відомості про компанію

Контактна інформація
Контактна особа
Тутик Анастасія
Сайт компанії
Загальна інформація
Назва
Ерголайф
Тип компанії
торгова компанія
Товари та послуги, що надаються
Эргономичная мебель для дома и офиса. Офисные кресла. Столы с регулировкой высоты. Эргономичные компьютерные мышки. Стулья для стоматолога. Шкаф кровать.
Адреса
03037, Україна, Київ, проспект Валерия Лобановского, 56/21а оф.4-1а, на мапі
Графік роботи
Пн-Пт 9:00 - 19:00 Сб 11:00 - 16:00 без перерв;
Нд вихідний
Телефони
Кількість працівників
менш 5 осіб
Організаційно-правова форма і капітал
Рік заснування
1998
Правова форма
суб'єкт підприємницької діяльності

Філії та представництва

Львівська обл.
Салон Ergolife Львів
Адреса
Львів, с. Зимна Вода, вул. Яворівська, 22 (ТЦ Три слона, 2 поверх) на мапі
Телефони
Час роботи
Пн-Сб 11:00 - 19:00 Нд 12:00 - 19:00 без перерв;
Уточнення адреси
ТЦ Три слона, 2 поверх
Одеська обл.
ErgoLife Одеса
Адреса
Одеса, Площа Толбухіна 135/2, ТЦ Мегадім, 2-й поверх. на мапі
Телефони
Час роботи
Пн-Нд 10:00 - 18:00 без перерв;