Про нас

Про нас

Компанія ErgoLife працює на ринку України з 1998 року. Основна напруга діяльності - продажів ергономічних меблів та аксесуарів для дому та оффісу, а також консультація щедо створення індономічного робочого місця.

У Києві, у Львові та в Одесі знаходяться найкращі в Україні колекції ергономічних меблів та аксесуарів. Тут ви зможете спробувати попрацювати на різальних варіантах ергономічних робочих місцевих: зичним кріслом, зі стільцем-сідлом Salli, на "стрибаючому стільці" Swopper, стоячі на дошці для активного стояння або на килимку, використову види підлогітник та стіл.

Нам є чим Вас дивути!

Компанія Ergolife - найбільший імпортер ергономічних товарів в Україні. Ми представляємо такі компанії:

1. ConSet (Данія). Розробка та виробництво стовпів з регульованою висотою для роботи стоячі-сидячі. Усі столи компанії мають мати електричне регулювання по висоті.

2. SALLI (Фінляндія) Єргономічні стільці для правильної посадки. Стілець-сідло Salli – це не тільки правильний стілець для здорового хребта, але ще й тренажер для спині, що зміціє м'язі без фізичних вправ. Унікальний запатентувань стілець із сидіннями з двох половинок.

3. Ergorest (Фінляндія) Єргономічні підлокітники. Ідеальне рішення для тих, хто багато години проводитиме за комп'ютером або тих, у кого тонка копітка робота (ювелірі, стоматологи, рокинікарі та ін.)

4. Steppie (Данія) Балансувальна дошка для людей, які багато години проводять стоячі. Прикращає циркуляцію рідін у нижніх кінцівках, допомагає зміцнення м'язів та сухожиль, сприяє спалювання зайвих калорій.

5. VenSet (Данія) Ліфті для телевізорів, вбудованих біля меблі. Підйомні системи для барів, меблів, кухонної техніки. TV ліфти.

6. SUSPA (Німеччина) Газові пружини. Амортизатор. Газові штоки. Газові пружини, що блокуються. Газліфти. Для меблів та промисловості. Механізми для меблів. Механізм шафи ліжка. Механізм ліжка. Найстабільніші столи з регулюванням висоті.

7. Gymba (Фінляндія). Дошки для активного стояння Gymba. Найкращий вібір для створення активного робочого місця

8. HUMANTOOL (Фінляндія) Динамічне сидіння Humantool - накладка на стілець, яка сприяє активному способу сидіння. Підтримка спини Humantool допомагає звести до мінімуму напругу в спині, плечах та шиї, підтримує спину в анатомічно правильному, вертикальному положенні.

9. Pencliс (Швеція) Це шведська компанія, що поєднує у своїй продукції новітні технології з елегантним скандинавським дизайном. Виробляють ергономічні мишки, клавіатури, тачпади і numpads.

10. GT Chair (США) Ергономічні крісла з керуванням на підлокітниках, які максимально розвантажують хребет та м'язи, виключають можливість появи дискомфорту та втоми.

11. AOKE (Китай) Столи з регулюванням по висоті для роботи сидячи та стоячи. Є моделі з електричної та механічною регулюванням по висоті.

12. KINESIS (США) Лідер на ринку комп'ютерних ергономічних товарів, Kinesis розробляє та збирає ергономічні клавіатури класу преміум понад 25 років.

13. Ledetech (Китай) Тримачі для смартфонів та планшетів. Різні механізми кріплення дозволять використовувати тримач не тільки на робочому столі, але і в автомобілі, на дивані, спальні і кріпити його до різних поверхонь.

14. DESQ (Нідерланди) Ергономічні підставки під ноги, підставки для моніторів, планшетів. Підставка для ніг забезпечує стійке положення ступнів на підлозі. При її використанні кровообіг покращується і Ви менше втомлюєтеся. Підставка під монітор або ноутбук допомагає підняти екран на рівень очей користувача, створюючи комфортні умови праці, що не шкодять здоров'ю.

15. Swiftpoint (Нова Зеландія) Компанія розробляє та збирає мишки для геймерів та професійних користувачів. Swiftpoint Z, Swiftpoint GT - мишки, що отримали нагороди CES як найкращі інновації. Крім того, Swiftpoint Z - перша у світі мишка з гіроскопом та акселерометром.

16. FreeZone (Тайвань) Компанія займається розробкою систем зберігання для робочого місця, гардеробу, кухні, гаража. Також виробляє ящики для зберігання інструменту.

17. OfficePlus (Німеччина) Виробництво столів з електричної та пневматичної регулюванням по висоті. Німецьке складання, стійка конструкція.

Відомості про компанію

Контактна інформація
Контактна особа
Тутик Анастасія
Сайт компанії
Загальна інформація
Назва
Ерголайф
Тип компанії
торгова компанія
Товари та послуги, що надаються
Эргономичная мебель для дома и офиса. Офисные кресла. Столы с регулировкой высоты. Эргономичные компьютерные мышки. Стулья для стоматолога. Шкаф кровать.
Адреса
03037, Україна, Київ, проспект Валерия Лобановского, 56/21а оф.4-1а, на мапі
Графік роботи
Пн-Пт 9:00 - 19:00 Сб 11:00 - 16:00 без перерв;
Нд вихідний
Телефони
Кількість працівників
менш 5 осіб
Організаційно-правова форма і капітал
Рік заснування
1998
Правова форма
суб'єкт підприємницької діяльності

Філії та представництва

Львівська обл.
Салон Ergolife Львів
Адреса
Львів, с. Зимна Вода, вул. Яворівська, 22 (ТЦ Три слона, 2 поверх) на мапі
Телефони
Час роботи
Пн-Сб 11:00 - 19:00 Нд 12:00 - 19:00 без перерв;
Уточнення адреси
ТЦ Три слона, 2 поверх
Одеська обл.
ErgoLife Одеса
Адреса
Одеса, Площа Толбухіна 135/2, ТЦ Мегадім, 2-й поверх. на мапі
Телефони
Час роботи
Пн-Нд 10:00 - 18:00 без перерв;