Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

 1. Загальні положення

  1. Наш сайт знаходиться на платформі Інтернет-Портал Zakupka.com. Тому ми дотримуємось політики конфіденційності, яка використовується цією платформою.
  2.   Використовуючи Інтернет-Портал Zakupka.com (далі - Портал) клієнтам Порталу (далі - Користувач) необхідно в обов'язковому порядку ознайомитися з  Політикою конфіденційності, яка встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання та розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача при реєстрації та під час використання Порталу власник Порталу отримує від самого Користувача.
  3. Користувач, у свою чергу, висловлює свою повну згоду з умовами Політики конфіденційності, здійснивши реєстрацію на Порталі, вносячи при цьому свої персональні дані та/або надаючи ці дані іншим шляхом, та/або здійснюючи будь-які дії в рамках сайту Zakupka.com і/або використовуючи будь-яку частину сайту і/або, шляхом вираження згоди шляхом натискання кнопки «Зареєструватися» на Порталі в розділі «Додати компанію». У разі незгоди з будь-яким з пунктів Політики конфіденційності Користувач не має права використовувати Портал. Також Користувачеві заборонено використовувати Портал, якщо він не досяг встановленого законом віку, коли він має право укладати угоди з Порталом або Користувач не є уповноваженою особою компанії.
  4. Користувач надає Порталу право отримувати, зберігати, обробляти, використовувати і розкривати персональні дані Користувача на умовах Політики конфіденційності в разі:

   • реєстрації Користувачем компанії на Порталі;
   • внесення персональних даних та/або надання цих даних Порталу іншим шляхом;
   • здійснюючи будь-які дії на Порталі та/або використовуючи будь-яку частину Порталу.
  5. Користувач в будь-який момент часу може змінити/видалити свої персональні дані за допомогою розділу "Особистий кабінет". При зміні/видаленні робота деяких можливостей Порталу, для яких необхідна ця інформація, може бути припинена з моменту зміни/видалення інформації.
  6. Персональні дані Користувача зберігаються до моменту їх видалення Користувачем.
  7. Повідомленням Користувача про включення його персональних даних в базу даних «Клієнти Zakupka.com», про видалення або іншу обробку персональних даних буде лист від Порталу, спрямований на електронну пошту Користувача, зазначену при реєстрації.
  8. Політика конфіденційності поширюється на Користувача з моменту, коли під час використання Порталу він при передачі своїх персональних даних погодився з умовами Політики конфіденційності, і діє до тих пір, поки на Порталі зберігається будь-яка інформація про Користувача, в тому числі, персональні дані.
  9. Політика конфіденційності не регулює і Портал не несе відповідальності за отримання, зберігання, обробку, використання і розкриття персональних даних Користувача третіми особами, які не перебувають у володінні або під управлінням Порталу, і фізичними особами, які не є працівниками Порталу, навіть якщо Користувач отримав доступ до сайтів товарів або послуг цих осіб за допомогою Порталу або розсилки.
  10. Користувач визнає, що в разі "недбалого" ставлення Користувача до безпеки і захисту своїх персональних даних і даних авторизації треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису, персональних та інших даних Користувача. Портал не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.
  11. У випадку, якщо яке-небудь положення Політики конфіденційності, включаючи будь-яку пропозицію, пункт або їх частину, визнається таким, що суперечить закону або недійсним, це не вплине на інші положення, які не суперечать закону, вони залишаються в повній силі і є дійсними, а будь-яке недійсне положення або положення, яке не може бути виконано без подальших дій Сторін, вважається зміненим, виправленим в тій мірі, в якій це необхідно для забезпечення його дійсності і можливості виконання.
 2. Дані, які можуть бути запитані Порталом

  Портал запитує особисту інформацію Користувача, а саме:

  • ПІБ;
  • назва компанії;
  • реквізити компанії;
  • контактні телефони;
  • юридична та фізична адреса компанії;
  • адреса електронної пошти.

  Також Портал може збирати інформацію іншого характеру:

  • файли Cookies;
  • IP-адреса Користувача;
  • інформацію про помилки роботи Порталу;
  • поведінка Користувача на Порталі.
  • дані про використовувані Користувачем пристрої;
  • інформація про веб-сайти Користувачів;
  • їх мобільні Дані (у випадку, якщо Користувач використовує мобільний додаток);

  Вся надана інформація залишається в первинному вигляді і не змінюється в процесі збору та обробки даних.

 3. З якою метою інформація, надана Користувачем може бути використана Порталом

  Портал може використовувати особисту інформацію Користувача для ідентифікації Користувача. Також ці дані можуть бути відображені на сторінках Порталу.

  Контактна інформація Користувача може використовуватися в поштових розсилках Порталу для повідомлення Користувача про нові можливості, акції та інші новини Порталу. Користувач завжди може відмовитися від проведення розсилки за його контактною інформацією у відповідному розділі особистого кабінету.

  Інформація про Користувача може використовуватися з метою забезпечення реалізації цивільно-правових, бухгалтерських, податкових відносин, виконання умов публічного договору.

  Також інформація про Користувача може використовуватися з метою:

  • надання та пропозиції послуг;
  • реалізації бонусних програм;
  • надсилання комерційних пропозицій та інформації;
  • покращення якості надання послуг;
  • надання сервісів сайту;
  • розміщення інформації про Користувача на сайті власника бази персональних даних;
  • створення та підтримки персональної сторінки Користувача на сайті власника.
 4. Права Користувача як суб'єкта персональних даних

  Звертаємо увагу на те, що права Користувача як суб'єкта персональних даних передбачені п. 2 ст. 8 Закону України №2297 від 01.06.2010 р. у редакції від 30.09.2015 р. «Про захист персональних даних»; :

  "2. Суб'єкт персональних даних має право:

  • 1) знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника або розпорядника персональних даних, або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
  • 2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
  • 3) на доступ до своїх персональних даних;
  • 4) отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
  • 5) пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
  • 6) пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно або є недостовірними;
  • 7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки і випадкової втрати, знищення, пошкодження, у зв'язку з навмисним приховуванням, ненаданням або несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, які є недостовірними або ганьблять честь, гідність і ділову репутацію фізичної особи;
  • 8) звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до уповноваженої особи або до суду;
  • 9) застосовувати засоби правового захисту у разі порушення законодавства про захист персональних даних;
  • 10) вносити застереження щодо обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
  • 11) відкликати згоду на обробку персональних даних;
  • 12) знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
  • 13) на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки."
 5. Умови надання доступу третім особам до персональних даних Користувача

  Користувач, погоджуючись з Політикою конфіденційності, надає право Порталу розкривати свої персональні дані третім особам, які надають Порталу послуги, обробляють платежі, доставляють посилки. Портал має право розкривати тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуги Порталу.

  Також розкриття персональних даних проводиться при замовленні Користувачем товарів/послуг на Порталі постачальнику таких товарів/послуг, але тільки в обсязі, який необхідний для ідентифікації Користувача та його замовлення.

  Також розкриття персональних даних без згоди Користувача допускається у випадках, визначених законом, і тільки в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини, зокрема, але не виключно:

  • за обґрунтованими запитами державних органів, які мають право вимагати та отримувати такі дані;
  • у тому випадку, якщо на думку Порталу Користувач порушує умови Публічного договору, угоди Користувача, Політики конфіденційності та інших правил Порталу.
 6. Безпека персональних даних Користувача

  Портал намагається забезпечити достатній рівень захисту персональних даних Користувача за допомогою новітніх технологій, які впроваджені в роботу Порталу і спрямовані на захист персональних даних.

  Всі дані, які збирає Портал, зберігаються на одному або декількох захищених серверах. Доступ до інформації про Користувачів мають тільки ті співробітники Порталу, для яких потрібен доступ до персональних даних Користувачів для виконання своїх робочих функцій. Всі співробітники, які мають доступ до інформації про Користувачів, підписали Зобов'язання про нерозголошення комерційної таємниці.

 7. Зміни в політиці конфіденційності

  У цю Політику конфіденційності можуть вноситися відповідні зміни. При цьому, права суб'єктів персональних даних, згадані в цій Політиці конфіденційності в редакції на відповідну дату, без їх згоди зміні не підлягають.

  Будь-які зміни в політику конфіденційності публікуються на Порталі. Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як Портал захищає інформацію про Користувачів.

  Портал не несе відповідальності за збитки, які зазнав Користувач або треті особи в результаті помилкового розуміння або нерозуміння умов Політики конфіденційності, інструкцій або вказівок про порядок використання Порталу, щодо порядку розміщення даних та інших технічних питань.